فهرست بستن

📢📃 اطلاعیه ی مهم

درود بر شما ❤

با احترام بدینوسیله به استحضار می رساند نظر به اعلام تعطیلی کلاس های حضوری فردا ، شنبه ، ۱ بهمن و مطابق اعلام قبلی:

⬅️ امتحانات شفاهی دانش آموزان در طول روز و توسط آموزگاران برگزار می شود. (کلیه ی کلاس های آنلاین برای این گروه مطابق برنامه ی هفتگی معمول برگزار خواهد شد.)

⬅️ امتحانات کتبی دانش آموزان در زنگ اول (ساعت ۸ صبح) به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و بقیه ی زنگ ها مطابق برنامه ی هفتگی معمول برگزار خواهد شد.

شیوه ی اجرای آزمون کتبی:

برگه ی امتحان یک ساعت قبل از شروع آزمون در کانال واتس اپ پایه و نیم ساعت قبل از شروع آزمون در سایت مدرسه بارگذاری خواهد شد و همزمان با آزمون هم در جلسه ی آزمون بارگذاری شده و توضیح داده می شود. (متن امتحان دیکته در کلاس آنلاین آزمون توسط معلم قرائت می شود.)

🔶️ لزومی برای پرینت گرفتن از برگه ی آزمون وجود ندارد و دانش آموزانی که پرینتر در دسترس ندارند ، می توانند روی برگه ی سفید نام و نام خانوادگی و پایه ی تحصیلی خود را بنویسند و تنها با نوشتن شماره ی سوال و پاسخ ها آزمون را تکمیل نمایند.

ارسال پاسخنامه ی آزمون کتبی:

۱. راه اول : ارسال تصویر پاسخنامه برای واتس اپ آموزگار مربوطه

۲. راه دوم : ارسال تصویر پاسخنامه برای آموزگار مربوطه در سایت ( ویدئوی آموزشی این فرآیند ساده تا ساعاتی دیگر خدمت شما ارائه خواهد شد)

📱در صورت بروز ابهام یا پرسش در خصوص سایت ، با مدیر سایت مجموعه آقای مرادی به صورت پیامکی یا پیام واتس اپی در ارتباط باشید.

09121071421

پیروز باشید 🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *